ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

برگزاری جلسه اعضای هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان یزد با مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان یزد با اعلام این خبر افزود: این نشست با حضور اعضای هیأت مدیره اتحادیه، مدیرکل اداره  تبلیغات اسلامی استان و رئیس اداره امور قرآنی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری قرآنی استان یزد، با حضور حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان نشست هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان یزد برگزار شد.

در ابتدای این نشست و پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم حجت‌الاسلام حمید رضا مطهریان مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان یزد با اشاره به برگزاری انتخابات و تعیین اعضای هیات مدیره جدید در این اتحادیه و تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام شایق مسئول پیشین این اتحادیه گفت: این اتحادیه با زیرساخت‌های خوبی در حال انجام فعالیت است.
وی افزود: قبل از ادغام هر اتحادیه توسط یک دستگاه نظارت و حمایت می‌شد که با ادغام انجام شده امیدواریم دو دستگاه حمایت‌های خود را از یک اتحادیه با قوت بیشتری ادامه دهند.

در ادامه حسین قادری رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان یزد گفت: فرآیند ادغام دو اتحادیه فرآیند مبارکی بود که با همراهی مؤسسات قرآنی انجام گرفت.
وی افزود: خوشبختانه هیات مدیره‌ای قوی از جهات مختلف در زمینه فعالیت‌های قرآنی در استان شکل گرفته است که امیدواریم منشأ اثرات خیر در استان باشند.
قادری حمایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان در سال‌های اخیر از اتحادیه مؤسسات قرآنی را مثبت ازیابی کرد و ابراز امیدواری کرد این روند پس از انجام فرآیند ادغام نیز ادامه داشته باشد.

حجت‌الاسلام علی محمدرضایی در ادامه از آمادگی دارالقرآن این اداره کل جهت واگذاری صددرصدی طرح‌های خود به اتحادیه مؤسسات قرآنی خبر داد.
وی با اشاره به تشکیل اتحادیه مؤسسات قرآنی زبر نظر این اداره کل از سال 86 گفت: فعالیت‌های خوبی توسط این اتحادیه در طول دوران فعالیت خود در سطح استان انجام‌گرفته است.
رضایی تشکیل اتحادیه واحد را از دغدغه‌های دارالقرآن الکریم استان دانست و گفت: با ادغام انجام شده اعضای توانمند و دغدغه مندی در عرصه فعالیت‌های قرآنی در این اتحادیه انتخاب‌شده‌اند.

در پایان حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با تبریک پیروزی جبهه مقاومت در مقابل داعش و گرامی داشت هفته بسیج گفت: بسیج از یادگارهای ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلا ب اسلامی است.
وی از بسیج به‌عنوان رکن حمایتی نظام و انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: ملت ایران به خوبی این حمایت را در عرصه‌های مختلف درک کرده‌اند و شاهد آن بوده‌اند.
حسینی کوهستانی با اشاره به برگزاری انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی و ادغام مؤسسات زیر نظر این سازمان با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: شما بزرگواران اکنون سکاندار فعالیت‌های قرآنی در استان هستید که این رسالت بسیار خطیری است.
وی بر لزوم مدیریت در عرصه فعالیت‌های قرآنی تاکید کرد گفت: قطعاً مدیریت منسجم، حساب شده و یکپارچه از اثرگذاری بسیاری بالایی برخوردار است.
حسینی کوهستانی اظهار داشت: باید در این عرصه از ظرفیت کسانی استفاده شود که علاوه بر تجربه و دانش کافی از انگیزه و دغدغه هم برخوردار باشند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: این اداره کل چون گذشته همراهی لازم را با اتحادیه موسسا قرآنی استان در خصوص برگزاری طرح‌های قرآنی در استان در قالب تفاهمنامه خواهد داشت.

مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی، در خاتمه جلسه حمایت از اتحادیه و حل مشکلات جامعه قرآنی را جزء برنامه های این اداره بیان فرمود و در این زمینه حاضر به مکاتبه با همه ارگانها و دستگاهها شد.
گفتنی است دیدار با مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان یزد در روز پنجشنبه مورخ  9۶/09/02 ساعت 10:30 در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار گردید.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

اوقات شرعی

آدرس اتحادیه

آمار بازدیدکنندگان سایت

6899991
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
12354
24277
133621
344407
6899991

امروز: یکشنبه، 27 آبان 1397