ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

هفدهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی استان یزد با حضور رئیس دارالقرآن الکریم کشور برگزار شد

هفدهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی استان یزد با حضور رئیس دارالقرآن الکریم کشور برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری قرآنی استان یزد، هفدهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی استان یزد 27 تیرماه 97 با حضور رئیس دارالقرآن الکریم کشور جناب آقای مهدی قره شیخلو در محل اتحادیه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه مدیرعامل اتحادیه جناب آقای مطهریان ضمن خیر مقدم از دبیر هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی درخواست تسریع در تشکیل اتحادیه واحد کشوری و امور ثبتی اتحادیه‌های استان‌ها داشت.
سپس اعضاي هيئت مديره اتحاديه، مشكلات و چالش هايي كه در سطح استان با آن رو به رو هستند از جمله مجوز موسسات قرآني، کمبود منابع صندوق قرض الحسنه، برخي مسائل مالي موسسات و بيمه مربيان قرآن را مطرح كردند.
در ادامه اين جلسه آقای مهدي قره شيخلو،رئيس سازمان دارالقرآن الكريم از زحمات و امور قرآني انجام شده در استان یزد و همچنين تشكر از بيان مشكلات و چالش ها توسط حاضرين در جلسه، بر استمرار فعاليت هاي قرآني و ايجاد انس بيشتر با قرآن كريم توسط مسؤلين و مردم تاكيد كرد.
وی در بخشي از صحبت هاي خود هيئت مديره موسسات قرآني استان را به ايجاد قاعده براي حل مشكلات استاني توصيه كرد و همچنين براي حل هرچه بهتر اين مشكلات بر مطالبه گري مسؤلين استاني از مسؤلين كشوري تاكيد نمود.
در ادامه رئيس سازمان دارالقرآن الكريم توضيحاتي پيرامون موضوعات اتحاديه مدغم، بررسي شرايط ثبت موسسات، تشکیل اتحاديه واحد كشوري، آموزش تكاليف قانوني مديران موسسات، اهميت كيفيت موسسات، حضور مشاور حقوقي و حسابدار در اتحاديه و موسسات، حركت فعال و واحد جامعه قرآني در سطح جامعه، تخصص سازي موسسات و برونسپاري ارائه كرد و قول مساعدت و حمایت از صندوق قرض الحسنه اتحادیه را داد.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

9792055
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
16915
24508
79039
403171
9792055

امروز: چهارشنبه، 01 خرداد 1398