ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

تمديد مهلت ثبت نام در دوره تربيت معلم ترجمه و مفاهيم قرآن ابركوه

 مجتبی عزيزی، رئيس بنياد فرهنگی قرآن و عترت اميرالمؤمنين(ع) ابركوه از تمديد مهلت ثبت نام در دوره تربيت معلم ترجمه و مفاهيم قرآن كريم تا 28 فروردين‌ماه خبر داد كه آزمون اين دوره نيز 30 فروردين‌ماه 1392 در سالن معلم ابركوه برگزار می‌شود.

به گفته وی متقاضيان و علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌ نام در اين دوره تا مهلت تعيين شده فرصت دارند همه روزه از ساعت 14 تا 18 به بنياد فرهنگی قرآن و عترت اميرالمؤمنين(ع) ابركوه مراجعه و يا با شماره تلفن‌های 15-682113 تماس بگيرند.

ای مقام مسئول هدف از برگزاری اين دوره را تربيت معلمان كارآمد در حوزه ترجمه و مفاهيم قرآن كريم و آشنايی ايشان با مهارت‌های مختلف آموزش قرآن و همچنين ارتقای سطح دانش و مهارت معلمان و مربيان در انتقال مفاهيم آموزشی و تربيتی قرآن به آحاد جامعه عنوان كرد كه با حضور اساتيد برتر كشوری در بزرگترين مجتمع قرآنی كشور برگزار می‌شود.

رئيس بنياد فرهنگی قرآن و عترت اميرالمؤمنين(ع) ابركوه، تربيت معلمان باانگيزه و مسلح ساختن ايشان به فنون و مهارت‌های تدريس را از جمله اصول مهم و راهبردی در حوزه آموزش قرآن كريم به آحاد مختلف جامعه دانست و تأكيد كرد: اهتمام به اين موضوع مهم، هماهنگی، انسجام و اثرگذاری بيشتر در حوزه آموزش‌های عمومی و تخصصی قرآن را به‌دنبال خواهد داشت.

عزيزی گفت: با برگزاری موفقيت‌آميز دوره‌های تربيت مربی تدبر در قرآن كريم و تربيت مربی كودكان 3 تا 6 سال، بنياد فرهنگی قرآن و عترت ابركوه در نظر دارد با همكاری معاونت امور قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دوره تربيت معلم ترجمه و مفاهيم قرآن را پس از برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه، به مدت 188 ساعت شامل 102 ساعت حضوری و 86 ساعت غيرحضوری و با حضور ارزشمند اساتيد كشوری ويژه مربيان و فعالان قرآنی سطح استان‌های يزد، فارس و اصفهان در بزرگترين مجتمع قرآنی كشور برگزار كند.

به گفته وی به شركت‌كنندگان در اين دوره كه علاوه بر حضور مستمر در دوره، موفق به كسب حد نصاب نمره در آزمون پايانی شوند، گواهينامه تربيت معلم قرآن كريم توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می‌شود.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

9792559
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
17419
24508
79543
403675
9792559

امروز: چهارشنبه، 01 خرداد 1398