ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

راه‎‌اندازی دومین آموزشگاه قرآنی ثقلین در میبد

دومین آموزشگاه قرآنی ثقلین در شهرستان میبد راه‌‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه قرآنی، محسن نقیبی، مسئول آموزشگاه قرآنی ثقلین در میبد اظهار کرد: این آموزشگاه با همکاری بسیار خوب منصوره سادات محمودی مدیر مدرسه دخترانه مهر ایران زمین و مدیریت آموزش پرورش راه اندازی شده است.
نقیبی افزود: در این مرکز با حفظ همه کیفیت اجرایی که در آموزشگاه اصلی به اجرا در می آمد، و در محورهای فرهنگی، آموزشی و اردویی با اضافه شدن مجری‌گری قرآنی، گروه سرود و تواشیح‌ و مربیگری قرانی فعالیت خود را ادامه می‌دهیم.
وی عنوان کرد: در کنار فعالیت های یاد شده، طرح هدایت ثقلین نیز که مختص والدین و همچنین معلمان این مدرسه است، در هفته آینده شروع می شود.
نقیبی ادامه داد: به خاطر درخواست زیادی که از  این مدرسه برای حضور در طرح های آموزشی ثقلین داشتیم، پیشنهاد راه اندازی آموزشگاه شماره دو را در همین مدرسه دادم، که مورد استقبال مدیر مدرسه مهر ایران زمین و همچنین مدیریت آموزش پرورش قرار گرفت.
وی با بیان این موضوع که مربیان آموزشگاه شماره یک در این مجموعه نیز فعالیت خواهند کرد افزود: قرار است در یکی از روزهای دوشنبه یا پنجشنبه، آموزش ها تا پایان اسفند ماه در این دوره ادامه یابد.
نقیبی با تشکر از مسئولان موسسه ثقلین استان یزد و همچنین کسانی که در این مسیر پشتیبانی کرده اند، افزود: استقبال خوب والدین دانش آموزان که نشان از دلگرمی انها نسبت به این مجموعه دارد ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات قرآنی به آنها تشویق می کند.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

9234143
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
6300
19290
25590
260899
9234143

امروز: دوشنبه، 02 ارديبهشت 1398