ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

معرفی برگزیدگان مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در یزد

مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی سراسری وزارت نیرو ویژه همکاران و همسران در یزد به اتمام رسید و برگزیدگان مشخص و در آئین اختتامیه از آنان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد؛ در آئین اختتامیه این مراسم که با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو، مهندس علی اکبر مهاجری معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو و حجت الاسلام یزدان‌پرست مشاور وزیر نیرو و در تالار شهیدعباسپور شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد؛  نفرات اول تا سوم هر رشته به شرح زیر معرفی و سپس مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند:

در رشته قرائت تحقیق برادران: سعید رفعتی از قزوین، محمدامین آبادیان از فارس و مجید یزدانی از خراسان‌شمالی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و از آنان تجلیل شد.

در رشته قرائت تحقیق خواهران: اعظم وحدتی‌فر از کرمان، مریم لسانی از خراسان رضوی و فاطمه آقایی از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند و از آنها قدردانی صورت پذیرفت.

در رشته قرائت ترتیل برادران: مبین صحاف کاشانی از استان مرکزی، حمیدرضا رستمی از خراسان‌شمالی و محمد الهی از قزوین به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم این رشته مورد تجلیل قرار گرفتند.

در رشته قرائت ترتیل خواهران: فاطمه سیفی از لرستان، زهرا اقتداری از اردبیل و شیرین زرنثار از آذربایجان‌شرقی به ترتیب مقام اول تا سومی را به خود اختصاص دادند و از آنان تجلیل شد.

در رشته حفظ برادران: علی فهیمی از قم، حسین دارابی از مازندران و مهدی اسماعیل‌زاده از فارس به ترتبیب رتبه‌های اول تا سومی را از آن خود کردند و از آنان تجلیل شد.

در رشته حفظ خواهران: ربابه زرین از آذربایجان‌غربی، راضیه سلیمی از تهران و فهیمه تنهایی از اصفهان به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در رشته مفاهیم برادران: مهدی مومن‌مقدم از اردبیل، محمدمسعود ناصر از تهران و علی حسنی از زنجان به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم برگزیده و تشویق شدند.

در رشته مفاهیم خواهران: صدیقه امیری‌نژاد از کرمانشاه، خلود تارا از تهران و زینب پشتدار از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب به عنوان نفرات برگزیده اول تا سوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

در رشته زبان‌آموزی برادران: مجتبی ارغیایی از خراسان‌رضوی، امید گرایلی از مازندران و عبدالله نجفی از استان مرکزی به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در رشته زبان‌آموزی خواهران: سیده‌الهام عبدالصالحی از همدان، فاطمه فتاحی از یزد و فاطمه کاظمی گوکی از کرمان به ترتیب منتخبین اول تا سوم شدند و از آنان تجلیل شد.

در رشته تحقیق موضوعی برادران: اباصلت ابراهیمی از اردبیل، محمدرضا اسماعیلی از قم و محمدرضا کیخا از سیستان‌ وبلوچستان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و مورد قدردانی قرار گرفتند.

همچنین در رشته تحقیق موضوعی خواهران از: مریم‌السادات سماک از خوزستان، زهره‌بندی از استان مرکزی و نسرین شادکام از خراسان رضوی به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم قدردانی و تجلیل شد.

اوقات شرعی

آدرس اتحادیه

آمار بازدیدکنندگان سایت

3902196
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
13276
17829
95704
319357
3902196

امروز: جمعه، 01 تیر 1397