ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در اولین مجمع عمومی و انتخابات اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در اولین مجمع عمومی و انتخابات اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزد شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه قرآنی استان یزد، حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در اولین مجمع عمومی و انتخابات اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزد که در محل تالار فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد شرکت کرد.

در این مراسم با رأی‌گیری از اعضای حاضر محمد حسین شایق بعنوان رئیس مجمع، بی بی شمسی حسینی به‌عنوان منشی مجمع و محمدحسن میرجلیلی و سید حجت جلالی مقدم بعنوان ناظران مجمع و با اکثریت آراء انتخاب شدند.
در ادامه جلسه اساسنامه اتحادیه در قالب ۵۹ بند قرائت شده و مورد بررسی قرار گرفت که این اساسنامه با اکثریت آراء حاضرین در جلسه تصویب شده و جایگزین اساسنامه قبلی شد.
سپس هر یک از مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآنی که برای عضویت در هیئت مدیره اتحادیه مدغم کاندیدا شده بودند به ارائه برنامه‌های خود پرداختند و رأی‌گیری پایان‌بخش این مراسم برای تعیین اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره جدید بود.
بر این اساس، محمد شایق، حسین قادری، حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان، محمد رضا خوشنویس، محمد کاظم جوکار، محمد رضا حسینی، مهرداد قدیریان اعضا اصلی هیئت مدیره و فاطمه پور آبیار، طیبه نصیری و بی بی فاطمه میرخلیلی بعنوان اعضا علی‌البدل انتخاب شدند.
همچنین ملکه حی، حبیب مسلمان یزدی، سعید ملکوتیان بعنوان اعضا اصلی بازرسی و ولی ابراهیمی غلامی بعنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

اوقات شرعی

آدرس اتحادیه

آمار بازدیدکنندگان سایت

6900523
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
12886
24277
134153
344939
6900523

امروز: یکشنبه، 27 آبان 1397