ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

۳۵۰ یزدی در مسابقات قرآن قوه قضائیه شرکت کردند

معاون فرهنگی دادگستری یزد گفت: بیش از ۳۵۰ نفر از کارکنان دادگستری و دستگاه‌های وابسته به قوه قضائیه همراه با خانواده در مسابقات قرآن قوه قضائیه شرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری قرآنی استان یزد، محمدرضا عرشیان، معاون فرهنگی دادگستری استان یزد در آیین اختتامیه مسابقات قرآن کریم دستگاه قضایی استان یزد، بیان کرد: بیش از ۳۵۰ نفر از کارکنان دادگستری و دستگاه‌های وابسته به قوه قضائیه همراه با خانواده در مسابقات قرآن کریم قوه قضائیه شرکت کردند.
وی ادامه داد: از تعداد ۳۵۷ شرکت‌کننده، ۲۱۳ نفر کارمند قضایی و اداری و ۱۴۴ نفر را خانواده کارمندان تشکیل می‌دهند که ۶۵ نفر زیر ۱۶ سال و ۲۹۲ نفر بزرگسال در این مسابقات شرکت کردند.
معاون فرهنگی دادگستری یزد از حضور ۱۷۸ بانو و ۱۷۹ آقا در مسابقات قرآن خبر داد و گفت: این تعداد متسابق قرآنی در رشته‌های درک مفاهیم، حفظ موضوعی، قرائت، ترتیل، حفظ قرآن و اذان شرکت کردند.
عرشیان بیان کرد: مسابقات قرآن تنها بهانه‌ای برای انس و مجالست بیشتر با قرآن است تا تعالیم این کتاب انسان‌ساز، انیس مسیر زندگیمان شود.
معاون فرهنگی دادگستری یزد، حضور متسابقان قرآنی را مغتنم شمرد و گفت: برنامه‌ریزی برای مسابقات و حضور متسابقان و شور هیجان قرآنی حاکم، تلاشی جهت اعتلای قرآن و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه به‌منظور رشد و تعالی کارکنان دستگاه قضایی است.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

18493708
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
15271
16931
143079
453193
18493708

امروز: یکشنبه، 06 مهر 1399