ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

شرکت ۳۵۵ یزدی در مرحله استانی «مسابقات قرآن قوه قضاییه»

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: ۳۵۵ نفر از دستگاه قضایی استان اعم از کارکنان اداری، قضایی و یا خانواده‌های کارکنان در رشته‌ها و رده‌های سنی مختلف در مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه شرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری قرآنی استان یزد، محمدرضا عرشیان، معاون فرهنگی دادگستری استان یزد ۱۵ آذرماه در آیین اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه در استان یزد اظهار کرد: ۳۵۵ نفر از دستگاه قضایی استان اعم از کارکنان اداری، قضایی و یا خانواده های کارکنان در رشته ها و رده های سنی مختلف در مسابقات قران کریم قوه قضاییه شرکت کردند.
وی افزود: از این تعداد ۲۷۹ نفر از دادگستری و ۷۶ نفر از دستگاه تابعه قوه قضاییه در استان بودند که در نهایت ۶۵ نفر حائز رتبه استانی شدند.
عرشیان از برنامه های متنوع قرآنی در دادگستری استان یزد خبر داد و گفت: طرح آموزش و محفل انس با قرآن کریم خانواده دستگاه قضایی هر هفته برگزار می شود که در این برنامه با حضور اساتید به نام کشوری در حوزه قرآن، ضمن آموزش به کارکنان، برای فرزندان خردسال حاضر در جلسه نیز برنامه تشویقی و تبلیغی مناسبی در نظر گرفته می شود.
این مقام مسئول بیان کرد: همه کارکنان دستگاه قضایی انس و الفت زیادی با قرآن دارند اما تلاش مجموعه با تدوین برنامه های فرهنگی و قرآنی ایجاد انس و مؤانست بیشتر کارکنان به قرآن کریم است.
وی بیان کرد: کار در دستگاه قضایی، یک رسالت سنگین، حساس و طاقت فرساست و از این رو توکل به خدا و استمداد از ائمه طاهرین و تمسک و مؤانست با قرآن کریم تنها راه تحمل سنگینی این شغل در رساندن به سلامت این امانت به سر منزل مقصود است.
یادآور می شود در آیین اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه در استان یزد که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، از برگزیدگان این دوره از مسابقات تقدیر شد.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

14510687
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
20569
24193
165457
484329
14510687

امروز: یکشنبه، 04 اسفند 1398