ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

برگزیدگان دوازدهمین مسابقات قرآنی «مدهامتان» استان یزد معرفی شدند

اسامی برگزیدگان دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در دو بخش خواهران و برادران مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه قرآنی استان یزد، اسامی برگزیدگان دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در دو بخش خواهران و برادران و در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ کل و حفظ ۲۰ جز، اذان مشخص شد.

بر اساس این گزارش در بخش برادران در رشته قرائت علیرضا میرجلیلی از یزد، رتبه اول، حسین خسروی از یزد، رتبه دوم، امیرعباس مزیدی و امیرعباس محمدی فر از اردکان به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند و در بخش خواهران فائزه سادات قریشی نسب از یزد رتبه اول و مهدیه مسعودی از یزد رتبه دوم خواهران را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رشته حفظ کل برادران نیز امیرحسین عطارزاده از یزد رتبه اول، محمد داوود فلاحی از میبد رتبه دوم، امیر میرجلیلی رتبه سوم و در بخش خواهران نیز فاطمه تقی زاده از میبد رتبه اول، مهدیه شمس از مهریز رتبه دوم و اعظم السادات میرجلیلی از یزد نیز رتبه سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن نیز از دیگر رشته های این دوره از مسابقات بود که در بخش برادران علیرضا رحمانی از یزد رتبه اول، احمد ظاهردناک از یزد رتبه دوم و محمدهادی فلاح از میبد رتبه سوم را کسب کردند و در بخش خواهران نیز مرضیه میرحسینی از یزد رتبه اول، مریم بیک از مهریز رتبه دوم و فرشته ابراهیم پور از یزد نیز رتبه سوم این مسابقات را کسب کردند.

در ترتیل محمدمهدی میرجلیلی از یزد رتبه اول، وحیدرضا میرجلیلی از یزد رتبه دوم، علیرضا افتخاری پور از یزد رتبه سوم بخش برادران و فاطمه السادات میرکریمی از یزد رتبه اول، زهرا جمالیون از یزد رتبه دوم و هانیه احمدی نسب از یزد نیز رتبه سوم این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

در رشته اذان که ویژه برادران بود، مبین باوفا، ابوالفضل بشارتی و مجتبی آبیار هر سه از یزد به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان استان یزد ۲۱ مهرماه در محل دانشگاه فرهنگ و هنر استان یزد در مرحله استانی برگزار شد که نفرات برتر در رشته های مختلف به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

16555380
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
8806
17832
100668
85212
16555380

امروز: شنبه، 17 خرداد 1399