ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

۱۵۲ هزار دانش آموز یزدی در مسابقات قرآن، عترت و نماز شرکت کردند

معاون اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: ۱۵۲ هزار دانش‌آموز یزدی در مسابقات قرآن، عترت و نماز شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی، علی سرداری اظهار داشت: در راستای آشنایی دانش‌آموزان و نسل جوان و نوجوان با قرآن کریم، آموزش و پرورش برنامه‌های خوبی در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی همزمان با آموزش دروس متعدد از ابتدای سال تا پایان سال ادامه پیدا می‌کند، گفت: امسال همچون سنوات گذشته، سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز استان یزد برگزار می‌شود که از بزرگترین رویدادهای فرهنگی دینی آموزش و پرورش است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد با بیان اینکه 1700‌نفر از دانش‌آموزان در این مرحله به رقابت می‌پردازند، افزود: دانش‌آموزان در سطح چهار مقطع ابتدایی اول و دوم و متوسطه اول و دوم در این مسابقات حضور دارند.

سرداری در ارتباط با مرحله آموزشگاهی این مسابقات گفت: 152 هزار دانش‌آموز در سطح آموزشگاه‌ها به رقابت پرداختند که از این تعداد، 49 هزار و 100 نفر به مرحله منطقه‌ای و در نهایت 1700 نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در سه بخش قرآن، عترت و نماز برگزار می شود، تصریح کرد: در بخش قرآن مسابقات در رشته‌های قرائت، ترتیل، مفاهیم، تفسیر و حفظ عمومی و حفظ ویژه، در بخش عترت در رشته‌های نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و مداحی و در بخش نماز هم در رشته‌های اذان، انشای نماز و احکام مسابقات دنبال می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد خاطرنشان کرد: این مسابقات در مرحله استانی شنبه 28 فروردین آغاز و تا چهارروز ادامه پیدا می‌کند.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

20956694
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
5384
16183
124879
107525
20956694

امروز: یکشنبه، 17 اسفند 1399