ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اجرای طرح در محضر قرآن در مدارس ابتدايی يزد

معاون آموزش ابتدايی آموزش و پرورش ناحيه دو يزد با اشاره به اجرای طرح در محضر قرآن در مدارس ابتدايی اين ناحيه، تشكيل حلقه انس با قرآن كريم ميان اعضا را از ويژگی‌های اين طرح عنوان كرد.

سعيده بهادرزاده، معاون آموزش ابتدايی آموزش و پرورش ناحيه دو يزد با اشاره به اجرای طرح در محضر قرآن در تمامی مدارس ابتدايی اين ناحيه، تشكيل حلقه انس با قرآن كريم ميان اعضا را از ويژگی‌های اين طرح عنوان كرد.

وي ضمن اشاره به حديث گهربار امام صادق(ع) پيرامون قرآن و اهميت قرائت آن در جوانی گفت: اگر قرآن با وجود كسی آميخته شود آن شخص تربيتی قرآنی يافته است.

بهادرزاده پيرامون اجرای طرح در محضر قرآن در مدارس نكاتی را ارائه کرد و افزود: ايجاد زمینه مناسب برای انس با قرآن و احيای سنت خواندن قرآن كريم و رشد تربيت قرآنی از طريق توسعه سواد قرآنی از اهداف اين طرح است.

وی از ديگر اهداف طرح به ارتقای صلاحيت‌های علمی و مهارت‌های قرآنی و تقويت نقش معلمان دوره ابتدايی در تحقق اهداف تعليم و تربيت اسلامی اشاره كرد.

معاون آموزش ابتدايی ناحيه دو آموزش و پرورش يزد يكی از ويژگی‌های اصلی اين طرح را تشكيل حلقه انس با قرآن كريم ميان اعضا عنوان و ابراز اميدواری كرد شاهد اجرای مطلوب اين طرح در مدارس ابتدايی و مراكز پيش دبستانی باشيم.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

20239540
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
15610
18170
75951
323198
20239540

امروز: چهارشنبه، 01 بهمن 1399