ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

استقبال چشمگیر دانش‌آموزان يزدی از برنامه‌های قرآنی

مديركل آموزش و پرورش استان يزد با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان يزدی از فعاليت‌ها و برنامه‌های قرآنی، استعدادهای قرآنی موجود در استان را ستود.

محمد كاظم رحيمی نژاد مديركل آموزش و پرورش استان يزد هجدهم آذرماه در شورای قرآن، نماز و عترت اين اداره كل كه با هدف برسی شيوه نامه اجرايی مدارس قرآنی برگزار شد، از استقبال خوب دانش آموزان يزدی از فعاليت ها و برنامه های قرانی خبر داد.

وی همچنين استعدادهای قرآنی موجود در استان را ستود و افزود: تقاضا برای ايجاد مدارس قرانی در استان چشمگير بوده است.

اين مسوول با يادآوری اين موضوع كه شعار آموزش و پرورش استان در سال جاری نيز به تفكر قرانی و جهاد علمی اختصاص يافته است، به برنامه های استان برای ترويج فرهنگ قرانی در مدارس اشاره كرد و افزود: اختصاص مربی قران به مدارس، برگزاری نهضت ملی حفظ قران و ايجاد مدارس قرانی از جمله اين برنامه هاست.

مديركل آموزش و پرورش استان به حضور افزون بر 27 هزار نفر از دانش آموزان و فرهنگيان در طرح نهضت حفظ ملی قران اشاره كرد و گفت: در اين طرح 24 نفر حافظ كل، 5 نفر حافظ 20جزء، 56 نفر، ده جزء، 52 نفر شش جزء، 158 نفر سه جزء، 4348 نفر يك جزء و 22 هزار و 362 نفر موفق به حفظ نيم جزء قران شده اند.

در ادامه اين نشست معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان گزارشی از ايجاد مدارس قرانی در سال تحصيلی جاری ارائه كرد و اهداف، انتظارات، سازمان اداری و آموزشی اين مدارس را تشريح كرد.

حميد رستگاری با تاكيد به اهميت و جايگاه مدارس قرانی خواستار اختصاص فضا، نيروی انسانی و كادر آموزشی ويژه برای اين مدارس شد و ضرورت اجرای دوره آموزشی بدو خدمت، برای مربيان قرانی را يادآوری كرد.

گفتنی است؛ مجموع ريالی هدايای دانش آموزان و فرهنگيان شركت كننده در طرح نهضت ملی حفظ قران افزون بر 766 ميليون تومان برآورد شده است .

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

20239616
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
15686
18170
76027
323274
20239616

امروز: چهارشنبه، 01 بهمن 1399