ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

انس و همنشینی با قرآن زمینه ساز موفقیت در زندگی است

 بنيادی، مديركل امور قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش چهاردهم دی‌ماه در بازديد از خوابگاه شبانه‌روزی دبيرستان نمونه دولتی ملك ثابت و راهنمايی دخترانه ابويی نژاد ناحيه يك در جمع دانش‌آموزان يزدی، لازمه موفقيت در زندگی را انس و همنشينی با قرآن دانست.

وی در اين بازديد ضمن ابلاغ پيام ويژه وزير آموزش و پرورش، از اينكه در حضور فرهنگيان و دانش آموزان شهر دارالمومنين است ابراز افتخار نموده و از نزديك در جريان روند امور آموزشی بويژه پرورشی و قرآنی در اين دو مدرسه و ساير مدارس ناحيه قرار گرفت.

اين مسئول از فعاليت‌های انجام شده پرورشی بويژه فعالیت های قرآنی ناحيه، ابراز رضايت و خردسندی نموده و با سخنانی برگرفته از كلام وحی برای دانش آموزان، ضمن انس هر چه بيشتر با قرآن بر تدبّر و انديشيدن كلام خدا تأكيد نمود و آن را لازمه تحصيل خوب و زندگی ايده آل برشمرد و گفت: كسی كه با قرآن همراه باشد شكست برای او معنی ندارد و عين پيروزی است.

حميد رستگاری، معاون پرورشی و فرهنگی اداره كل آموزش و پرورش استان يزد نيز فعاليت‌های حوزه پرورشی و قرآنی ناحيه و استان را تشريح و از روند اجرايی برنامه های پرورشی مدارس استان ابراز رضايت نمود.

ارائه گزارش فعاليت‌های پرورشی و قرآنی مدارس و بيان مشكلات خوابگاه‌ها، گفت وگوی نمايندگان تشكل های دانش‌آموزی در خصوص فعاليت‌های قرآنی و پرورشی، اجرای تواشيح و قرائت قرآن توسط دانش آموزان حافظ قرآن مجيد، بيان نكات قرآنی همراه با فعاليت‌های انجام گرفته توسط مربی پرورشی قرآنی اين مدارس، از ديگر برنامه‌های اين بازديد بود.

مديركل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش همچنين در ادامه حضور يك روزه خود در استان يزد با حضور در همايش مربيان پرورشی قرآنی نواحی يك و دو يزد، نقش مدارس قرآن را ارتقای جايگاه قرآن و آموزه‌های آن در نظام تعليم و تربيت دانست.

وی با اشاره به اهميت و جايگاه مدارس قرآن در نظام تعليم و تربيت، مدارس قرآن را نهادی زنده، پويا و تعالی يابنده دانست كه ارتباط مديريت و مدرسه در آن ارتباطی عاطفی معنوی و همراه با تعلق خاطر تربيتی است.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

20239337
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
15407
18170
75748
322995
20239337

امروز: چهارشنبه، 01 بهمن 1399