ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

تربیت قرآنی دانش‌آموزان در گرو فهم قرآن و عمل به آن است

محمد‌مهدی فلاحتی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، فهم قرآن و عمل به آن را موجب تربیت و تقویت انسان از نظر جسمی و فطری دانست که در نهایت موجب تربیت قرآنی که از اهداف آموزش و پرورش است، ختم می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری طرح در محضر قرآن ویژه مدیران مدارس ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد گفت: قرآن سراسر نور است و هر نکته و واژه قرآن قابل احترام می باشد که این نورانیت از طرف رسول‌(ص) و ائمه معصومین‌(ع) به ما ابلاغ شده است.

وی افزود: فهم قرآن و عمل به آن انسان را از نظر جسمی و بعد فطری تقویت می‌کند و در نهایت موجب تربیت قرآنی می‌شود که هدف آموزش و پرورش نیز تربیت دانش‌آموزانی با طراز اسلامی و قرآنی است.
فلاحتی راه‌اندازی بیش از 10 هزار مدرسه قرآن در کشور را در راستای تربیت قرآنی دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: هدف این مدارس یادگیری دانش‌آموز بر اساس قرآن است و ریشه های قرآنی مسائل را به آنان می‌آموزند.
وی اجرای طرح در محضر قرآن را در راستای تلاوت مستمر قرآن توسط معلم و در یک برنامه مشخص در مدارس بیان کرد تا این امر برای دانش‌آموز هم به صورت یک عادت شود.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو به مدیران مدارس توصیه کرد: قرآن را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهید تا در هر فرصتی بتوانند آن را تلاوت نمایند.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

20159858
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
12656
21369
125342
243516
20159858

امروز: شنبه، 27 دی 1399