ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

برنامه های گرامیداشت هفته قرآن در مدارس اعلام شد

با توجه به اینکه 23 تا 29 آذرماه به نام هفته قرآن نامگذاری شده برنامه های متنوعي در سطح ادارت و مدارس استان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش استان يزد گفت: به لحاظ اهميت و ضرورت تكريم و تعظيم اين كتاب ارزشمند الهي و نقشه راه سعادت بشريت، شایسته است در اين هفته در سطح شهرستان ها و مناطق و مدارس فعاليت هاي قرآني به صورت ويژه و شاخص در مسير شناخت و درك هرچه بيشتر قرآن كريم اجرا شود.

"محمدعلی فتحی" از تشکیل ستاد گرامیداشت هفته قرآن در تمامی ادارات آموزش و پرورش در استان خبر داد و افزود: برگزاري محافل قرآني با دعوت از قاريان استاني و كشوري و نفرات برتر مسابقات دانش آموزی و فرهنگیان، برگزاري دوره ي ختم قرآن كريم،‌ ايجاد زمينه همكاري و مشاركت و تعامل با دستگاهها، ادارات فرهنگي، نهادهاي دولتي و مؤسسات قرآني مردمی به منظور برگزاري هرچه باشكوه تر مراسم و محافل قرآني از جمله برنامه های ادارات برای فضاسازی قرآنی در طول این هفته خواهد بود.

وي همچنين تجليل از مربيان و معلمان قرآن و برترين هاي قرآني، برگزاري نمايشگاه كتب و نرم افزارهاي قرآني، دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان برتر مسابقات قرآن و معارف اسلامی سال های گذشته به منظور اجرای برنامه های  هنری قرآنی،‌ برگزاری همایش های قرآنی با همکاری و تعامل با سایر نهادهای قرآنی استان و کشور را از ديگر برنامه های استان در گراميداشت هفته قرآن برشمرد.

وی در ادامه، برگزاري مسابقات كتبي و شفاهي قرآن و معارف اسلامی مرحله آموزشگاه با حضور حداکثری دانش آموزان، برگزاري اردوهاي دانش آموزی ويژه دانش آموزان مدارس خاص قرآني، مربيان پرورشی قرآنی و معلمان قرآني، ارائه كنفرانس هاي قرآني در مراسم صبحگاه، انجام پژوهش هاي قرآني، تشكيل حلقه ها و نشست هاي قرآني با دعوت از اساتيد قرآنی مجرب حوزه و دانشگاه با موضوع ترجمه، تفسير و تحليل داستان هاي قرآني و بحث پيرامون آيات موضوعي قرآن كريم را از ساير برنامه های استان در اين هفته ذكر كرد.

فتحی همچنين گفت: اجراي نمايش و سرود با موضوعات قرآني، راه اندازي گروههاي همخواني قرآن كريم و مديحه سرايي جهت آماده سازی مسابقات مدیحه سرایی،‌ برگزاري مسابقه مقاله نويسي، نشریه دیواری و نقاشی همگانی در زمينه هاي قرآني و برگزاري دوره ي ختم قرآن كريم از ديگر برنامه های مدارس در طول این هفته است.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

20159568
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
12366
21369
125052
243226
20159568

امروز: شنبه، 27 دی 1399