ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

برگزیدگان ضیافت قرآنی «معراج» معرفی شدند

برگزیدگان ضیافت قرآنی معراج ویژه اعضا و دانشجویان مراکز دانشگاهی جهاد دانشگاهی کشور معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی، برگزیدگان ضیافت قرآنی معراج که روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و میزبانی جهاد دانشگاهی استان یزد در دو بخش اعضاء جهاد دانشگاهی و دانشجویان مراکز دانشگاهی جهاد دانشگاهی کشور برگزار شد، معرفی شدند.
در بخش اعضاء جهاد دانشگاهی در رشته تفسیر موضوعی، عصمت کریمی از دانشگاه علم و هنر اردکان به مقام اول دست یافت و محمدتقی حسین‌پور از استان چهارمحال بختیاری دوم شد.
در این رشته همچنین محمد نوروزی از واحد تهران، فاطمه باقری از واحد گیلان، ملیحه شمیران از واحد هرمزگان و مژگان ملکی از واحد همدان مشترکا سوم شدند.
در رشته ترجمه موضوعی بخش اعضا نیز عصمت کریمی از واحد علم و هنر اردکان، اول، مهدیه اسکندرپور از پژوهشکده علوم بهداشتی، دوم و حدیث شهدادی و مرتضی نعمت‌اللهی هر دو از واحد هرمزگان مشترکا سوم شدند.
برگزیدگان بخش قرائت ویژه اعضای جهاد دانشگاهی نیز ابراهیم کمالی از جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، علیرضا اسماعیلی از جهاد دانشگاهی واحد زابل، مجتبی طاووسی از جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی و اکبر شوقی از جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان شرقی بودند.
در رشته حفظ موضوعی اعضا جهاد دانشگاهی کشور نیز علی صدر اصفهانی از دانشگاه علم و هنر یزد، اول  و احسان منصوری از جهاد دانشگاهی واحد اراک سوم شدند.
این مسابقات در بخش دانشجویان مراکز دانشگاهی جهاد دانشگاهی کشور نیز برگزار شد که در رشته تفسیر موضوعی کوثر مراغی از موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی اهواز، حائز رتبه اول شد.
سجاد کریمی از دانشگاه علم و هنر یزد، حامد شمیران از دانشگاه علم و هنر اردکان، ایرج ملکی از مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمانشاه و علی ابوترابی زارچی از دانشگاه علم و هنر یزد به مقام های دوم تا پنجم دست یافتند.
فاطمه رضاییان از دانشگاه علم و هنر اردکان، رتبه اول رشته ترجمه موضوعی این دوره از مسابقات را به دست آورد و کوثر مراغی و بتول صناعی به ترتیب از موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی اهوار و پژوهشگاه رویان مشترکا دوم و مرضیه حاتمیان از جهاد دانشگاهی واحد ایلام سوم شدند.
رشته حفظ 5 جزء مرحله نهایی ضیافت قرآنی معراج نفر اول نداشت و وحید گلچینان از جهاد دانشگاهی واحد مشهد به مقام دوم در این رشته دست یافت.
عباس سروری از واحد علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی و وحید عرب زاده از واحد علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زرند در رشته قرائت دانشجویان به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.

یاداوری می‌شود که این مسابقات روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه با حضور 40 شرکت کننده به میزبانی جهاد دانشگاهی استان یزد برگزار شد.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

8809956
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
10273
18736
55194
311140
8809956

امروز: چهارشنبه، 29 اسفند 1397