ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

تدبیر و عمل به دستورات قرآن هدف از فعالیت‌های قرآنی باشد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: هدف از تمام فعالیت‌های قرآنی تدبیر و عمل به دستورات قرآن کریم است که نخبگان قرآنی ما باید به آن اهتمام جدی داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری قرآنی، حجت‌الاسلام سیدمحمد شریف حسینی کوهستانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد دوم آبان ماه در دوره آموزشی تخصصی استعدادهای قرآنی اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت‌های قرآنی در کشور احیا شد.
وی با بیان اینکه در طول سال‌های پس از انقلاب قرآن در حوزه‌های مختلف آموزش از جمله قرائت، حفظ و ... فعالیت‌های خوبی صورت گرفت گفت: اکنون مقدمات کار فراهم است و باید به سمت عمل به دستورات قرآن کریم حرکت کنیم.
حسینی کوهستانی افزود: هدف از تمام فعالیت‌های قرآنی تدبیر و عمل به دستورات قرآن کریم است که نخبگان قرآنی ما باید به آن اهتمام جدی داشته باشند.
وی تصریح کرد: امام حسین (ع) در خصوص قرآن می‌فرمایند: قرآن کریم بر چهار چیز استوار است نخست عبارات، دوم اشارات که نسبت ‌به عبارات برای فهمیدن آن نیازمند توجه و دقت بیشتری هستیم.
حسینی کوهستانی بابیان اینکه لطایف قرآن و حقایق قرآنی دیگر پایه‌های استواری قرآن کریم هستند افزود: عبارات قرآن برای انسان‌های عوام، اشارات برای خواص، لطایف قرآنی برای اولیاء الهی و حقایق قرآنی برای انبیاء است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: باید تلاش کنیم ابتدا قرائت قرآن و در ادامه تلاوت قرآن را فرابگیریم و بعد با تدبر در قرآن به دستورات قرآن کریم عمل کنیم.
وی گفت: پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید کسی که قرآن را تلاوت می‌کند برای رضای خدا و به خاطر آنکه دین خدا را درست بشناسد ثواب چیزی است که همه آن ثواب‌ها را به ملائک، انبیاء و رسل داده است.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

17689229
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
9824
18019
153692
186258
17689229

امروز: یکشنبه، 19 مرداد 1399