ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

۱۴۴ موسسه و خانه قرآنی در یزد فعالیت دارند

مسئول دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در حال حاضر ۵۷ موسسه قرآنی، ۱۷ خانه قرآنی شهری و ۷۰ خانه قرآنی روستایی تحت نظارت این اداره کل در حال فعالیت هستند.
حجت‌الاسلام علی‌محمد رضایی، رئیس اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری ۴۶۸ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال از تشکل‌های قرآنی مردمی در استان حمایت صورت گرفته است.
وی افزود: از مجموع این مبلغ در نیمه نخست سال جاری ۱۷۸ میلیون و ۸۱۰ هزار ریال از ۱۱۲ جلسه دائمی آموزش قرآن کریم در استان حمایت شده است.
حجت‌الاسلام رضایی با اشاره به حمایت ۱۱۷ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال از خانه‌های قرآنی استان در نیمه نخست سال جاری گفت: این مبلغ به ۳۱ موسسه استان پرداخت‌ شده است.
وی بر لزوم حمایت بیشتر از مؤسسات و خانه‌های قرآنی تأکید کرد و افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی استان در راستای حمایت حداکثری از مؤسسات و خانه‌های قرآنی اقدام به واگذاری طرح‌های خود به این مجموعه‌ها کرده است.
رئیس اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: همچنین در نیمه نخست سال جاری ۱۷۱ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال از ۳۴ موسسه قرآنی استان حمایت صورت گرفته است.
رضایی افزود: در حال حاضر ۵۷ موسسه قرآنی، ۱۷ خانه قرآنی شهری و ۷۰ خانه قرآنی روستایی تحت نظارت دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان در حال فعالیت هستند.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

17687276
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
7871
18019
151739
184305
17687276

امروز: یکشنبه، 19 مرداد 1399