ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

شرکت دو هزار نفر در برنامه‌های قرآنی شهرستان مهریز

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی مهریز از شرکت 2۰۰۰ نفر از جوانان و نوجوان مهریزی در برنامه‌های قرآنی سال‌جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه قرآنی استان یزد، یحیی دهقانی زاده کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز از شرکت 2۰۰۰ نفر از جوانان و نوجوان مهریزی در برنامه‌های قرآنی سال‌جاری در این شهرستان خبرداد.
وی از شرکت دو هزار نفر از جوانان و نوجوانان مهریزی در برنامه‌های قرآنی این اداره در سال‌جاری خبرداد و گفت: جوانان سرمایه‌های آینده جامعه هستند و لازم است این سرمایه‌ها در بخش‌های مختلف جسمی و روحی تقویت شوند.
دهقانی زاده برگزاری دوره‌های آموزشی قرآن را یک روش مناسب برای تقویت باورهای دینی در جوانان دانست و تصریح کرد: قرآن یکی‌از ساده‌ترین کتب است که با زبان ساده با مخاطب خود سخن می‌گوید، قرآن کتابی هدایت‌گر و راهنماست و خوبی‌ها و بدی‌های زندگی را برای مخاطبش روشن می‌سازد.
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز افزود: در این راستا با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، دوهزار نفر از جوانان و نوجوانان این شهرستان با شرکت در کلاس‌های روخوانی، روان‌خوانی، تجوید، آموزش ترجمه و مفاهیم، حفظ و جلسات قرائت و ختم قرآن از برنامه‌های قرآنی مؤسسات قرآنی و خانه‌های قرآن روستایی وشهرستان بهره‌مند شده‌اند.

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

14544232
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
7713
23262
54114
517874
14544232

امروز: سه شنبه، 06 اسفند 1398